Apteka Polska w Wielkiej Brytanii

Polska Apteka UK 

Nasza Polska Apteka w UK jest placówką ochrony zdrowia publicznego.

Apteka zajmuje się dostarczaniem, wydawaniem leków, produktów medycznych czyli szerokiej gamy lekarstwa, suplementy diety, witaminy i zioła na terenie całej Wielkiej Brytanii: Anglia - Szkocja - Walia i Irlandia Północna.

Nasi sprzedawcy dokładają wszelkich starań aby dostarczyć Państwu niezbędnę informacje.

 Polska Apteka w UK

Produkt dnia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Theraflu Extra GRIP, 14 szt.

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 9,99 GBP 9.99
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Theraflu ExtraGRIP - lek do stosowania w leczeniu objawowym grypy i przeziębienia (gorączka, dreszcze, katar, bóle mięśniowe i kostno-stawowe)

Opis
Theraflu ExtraGRIP to produkt leczniczy do stosowania w leczeniu objawowym grypy i przeziębienia (gorączka, dreszcze, katar, bóle mięśniowe i kostno-stawowe).

Skład
Substancjami czynnymi są: paracetamol (Paracetamolum), fenylefryna (Phenylephrini hydrochloridum) i feniramina (Pheniramini maleas).

1 saszetka zawiera 650 mg paracetamolu, 10 mg chlorowodorku fenylefryny i 20 mg maleinianu feniraminy.

Substancje pomocnicze: sacharozę, acesulfam potasowy, żółcień chinolinową (E 104), żółcień pomarańczową, maltodekstrynę M100, krzemionkę koloidalną uwodnioną, naturalne aromaty cytrynowe, kwas cytrynowy bezwodny, sodu cytrynian dwuwodny, wapnia fosforan.

Dawkowanie
Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak opisano to w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty.

Lek do stosowania doustnego.
Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: 1 saszetka, 3-4 razy na dobę, nie częściej niż co 4-6 godzin.

Sposób użycia: zawartość 1 saszetki rozpuścić w 1 szklance gorącej wody (nie wrzącej). Roztwór wypić gdy jego temperatura będzie odpowiednia.

Działanie
Theraflu ExtraGRIP wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe ze względu na obecność paracetamolu. Feniramina łagodzi objawy jak kichanie, przekrwienie błony śluzowej nosa. Fenylefryna zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa (poprzez swój wpływ na obkurczanie naczyń krwionośnych).

Wskazania
Leczenie objawów grypy i przeziębienia:

gorączka,
dreszcze,
bóle mięśni, bóle kostno-stawowe,
bóle głowy,
obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa,
nadmierna wydzielina śluzowa z nosa,
kichanie.


Przeciwwskazania
Kiedy nie stosować leku Theraflu ExtraGRIP:

w przypadku nadwrażliwości na substancje czynne lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku,
jeśli pacjent przyjmuje lub przyjmował w ciągu ostatnich 14 dni inhibitory MAO (lek stosowany w depresji),
w przypadku schorzeń jak: ciężka choroba serca, bardzo wysokie ciśnienie krwi, nadczynność tarczycy, jaskra z wąskim kątem przesączania, guz chromochłonny nadnerczy,
jeśli pacjent stosuje: trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne, leki beta-adrenolityczne, leki sympatykomimetyczne, leki hamujące apetyt, leki psychostymulujące,
w okresie ciąży i karmienia piersią,
u dzieci poniżej 12 lat.

Działania niepożądane
Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią.

Często występujące działania niepożądane (u 1 do 10 na 100 osób):

senność, nudności, wymioty.


Rzadko występujące działania niepożądane (u 1 do 10 na 10 000 osób):

bezsenność, nerwowość,
bóle głowy, zawroty głowy,
zaparcia, biegunka, dolegliwości brzuszne
suchość w ustach,
przyspieszony rytm serca, zwiększone ciśnienie tętnicze, kołatanie serca,
złe samopoczucie (ogólny dyskomfort, rozbicie).
Bardzo rzadko występujące działania niepożądane (rzadziej niż u 1 na 10 000 osób):

zmiany w obrazie krwi: agranulocytoza, leukopenia, pancytopenia.


Stosowanie leku należy przerwać w przypadku wystąpienia:

reakcji uczuleniowej,
obrzęku naczynioruchowego,
wysypki, pokrzywki, swędzenia, zaczerwienienia skóry,
krwawień.


Ostrzeżenia i środki ostrożności
Leku nie stosować łącznie z innymi lekami zawierającymi paracetamol.
Stosowanie leku omówić z lekarzem jeśli występuje: niewydolność nerek i wątroby, niedokrwistość hemolityczna, cukrzyca, choroby układu krwionośnego, padaczka, choroba wrzodowa żołądka.
Należy skonsultować się z lekarzem jeśli: gorączka utrzymuje się lub zwiększa (3 dni stosowania leku) lub ból/zatkany nos nadal występują (5 dni stosowania leku), występują problemy z oddychaniem.
Nie należy stosować alkoholu podczas leczenia Theraflu m.in. ze względu na obecność paracetamolu.
Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25°C.


Stosowanie innych leków
Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich lekach przyjmowanych przez pacjenta obecnie lub ostatnio, a także o lekarz, które pacjent planuje przyjmować, w tym również o tych, które wydawane są bez recepty.

Theraflu ExtraGRIP może wchodzić w interakcje z:

inhibitorami MAO, trójpierścieniowymi lekami przeciwdepresyjnymi,
lekami obniżającymi ciśnienie (beta-blokery, metyldopa),
digoksyną i innymi glikozydami,
lekami przeciwkrzepliwymi (warfaryna i pochodne kumaryny),
innymi lekami zawierającymi paracetmol lub leki o działaniu sympatykomimetycznym,
lekami stosowanymi w nudnościach/wymiotach (metoklopramid),
lekami stosowanymi w padaczce (karbamazepina, lamotrygina),
ergotaminą,
tiazydowymi lekami moczopędnymi,
lekami opioidowymi.
Stosowanie leku z jedzeniem i piciem
Nie stosować leku z alkoholem.

Ciąża i karmienie piersią
Nie stosować leku w okresie ciąży i karmienia piersią.

Wpływ na badania laboratoryjne
Fenylefryna może mieć wpływ na wynik testów dopingowych.

Paracetamol może wpływać na wyniki oznaczeń kwasu moczowego.

Stosowanie leku u dzieci i młodzieży
Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat.

Prowadzenie pojazdów i obsługa maszyn
Lek może powodować senność i wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługi maszyn.

 

Opinie o produkcie (0)

 
 
Polska Apteka UK - Polskie Leki w Wielkiej Brytanii - informuje
Polska Apteka UK - Polskie Leki w UK

Ulotka: informujemy aby zapoznać się z treścią ulotki,  zawarte są w niej dane dotyczące: wskazań, przeciwskazań, działań niepożądanych, dawkowania, stosowania leku. Lek niewłaściwie stosowany może zagrażać Twojemu życiu lub zdrowiu, dlatego przed użyciem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Polska Apteka UK w Londynie dostarcza polskie leki na terenie całej Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej

- serdecznie zapraszamy, oferujemy szeroką gamę polskich leków, witaminsuplementów diety, ziół i kosmetyków na terenie całej w Wielkiej Brytanii.

Polska Apteka UK - Polskie Leki

Polska Apteka Internetowa UK z główną siedzibą w Londynie serdecznie zaprasza do korzystania z szerokiej oferty.

Witaminy-Zioła-Leki-Kosmetyki-to wszystko znajdziesz w naszej aptece. Dostarczamy również produkty na specjalne indywidualne zamówienie. 

Istnieje możliwość zamówienia leków na specjalne życzenie. 

- złóż zapytanie poprzez formularz kontaktowy a odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe. 

- 7 dni w tygodniu, 24h na dobę. Zakupy zrobione do 13-ej są wysyłane jeszcze tego samego dnia. 

- profesjonalna dwujęzyczna obsługa

- zadowolenie naszych klientów miarą naszego sukcesu

- 10 lat istnienia na rynku

- leki bez recepty

Polska Apteka UK w Londynie to polskie leki w Wielkiej Brytanii

Apteka UK dostarcza leki 24h/7 dni w tygodniu na terenie całej Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Polskie Leki UK to najtańsza i najszybsza internetowa apteka w UK. Leki wysyłamy jeszcze tego samego dnia, w którym zostało złożone zamówienie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl